تحقیق آینده مدیریت منابع انسانی

باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان تحقیق آینده مدیریت منابع انسانی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.
تحقیق آینده مدیریت منابع انسانی|34040982|nce

دانلود تحقیق با موضوع آینده مدیریت منابع انسانی،
در قالب word و در 34 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:مقدمه:
به واسطه تغییر محیط كسب و كار، مدیریت منابع انسانی (HRM) ، نیز لزوماً باید تغییر كند. نظر به ضرورت پاسخگویی به تغییرات، پیش بینی محیط، تغییرات و اتخاذ تصمیمات اثرگذار درخصوص آینده، مدیریت منابع انسانی باید تغییر كند. آینده غیرقابل پیش بینی است و مشكل است تعیین كنیم كه چه پیش خواهدآمد. از این رو انعطاف پذیری و كسب دانش كافی درجهت پاسخگویی به این عدم قطعیت ها مهم است. درحالی كه مدیران منابع انسانی ارتباط خود را با توسعه فناورانه حفظ می كنند، ضروری است موضوعاتی كه با نقش های اصلی پرسنلی آن ها مرتبط می شوند را با موضوعات عمومی كاری و اقتصادی تركیب كنند. لازم به ذكر است كه واحدها و مدیران منابع انسانی موفق، تاثیر استراتژیك مهمی بر سازمانهای متبوعشان دارند.
البته، نقش های اصلی پرسنلی با مهم ترین منابع سازمانی، یعنی نیروی كار، مرتبطند. اداره نقش های مذكور یعنی به كارگماری، انتخاب، انتصاب، آموزش، توسعه و غیره تاثیرات مستقیمی در بــرگشت سرمایه سهامداران و بهره وری دارند. شركتهای موفق به طور مستمر كاركنان بهره ور را جذب و حفظ می كنند.
موضوع های پرسنلی در منابع انسانی:
اولین نقش پرسنلی مدیران، استخدام كاركنان مناسب است. میزان سهولت این امر به عواملی بستگی دارد. شاید یكی از عوامل عمده، وضعیت بازار كار محلی باشد. در اواخر دهه ۱۹۹۰، نرخ بیكاری درحال تنزل، یك عامل كلیدی محسوب می شد و براین اساس رقابت برای جذب افراد مستعد، بالا بود. مدیران بایستی به سرعت به استخدام افراد مستعد می پرداختند یا درخصوص از دست رفتن نیروی كار مستعد ریسك می كردند. در وضعیت كنونی، این شرایط تغییریافته و یك شركت ممكن است تعداد زیادی رزومه دریافت كند.
البته، این موضوع مسائل مختلفی را از این حیث كه حوزه وسیعتری برای انتخاب به وجود آمده، به همراه خواهد داشت. در این راستا داشتن ساختارها و فرایندهایی مناسب به منظور ارزیابی تجارب و مهارتهای هر متقاضی و حصول اطمینان از انتخاب فرد مناسب از میان جمع كثیری از افراد واجد شرایط، مهم است. (مسمر، ۲۰۰۲). در این مورد فرض می شود كه سازمان به فرایندی منظم و ساخت یافته برای شناسایی ویژگیها و مهارتهای موردنیاز مشاغلی متعهد است كه درخصوص آنها تصمیم گیری می شود. توجه داشته باشید كه در هر دوی این وضعیتها ما به فرایندهای ساخت یافته مراجعه می كنیم ...


مطالب دیگر:
پاورپوینت در مورد دمانس یا زوال عقلپاورپوینت خروج جسم خارجی از چشم و گوش و بینیپاورپوینت در مورد هوشپاورپوینت راهنمای عملی مراجعین وسواسیپاورپوینت روان درمانی فردی ،شناختی و رفتاریپاورپوینت رگرسیون لگاریتمیپاورپوینت سمینار تولید پراکندهپاورپوینت سوء رفتار با زناندانلود پاورپوینت خانواده درمانی سیستمی میلانپاورپوینت نقد دانشکده هنرهای زیبا و دانشکده معماری هلندپاورپوینت شناسایی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی اجراییپاورپوینت سیستم عامل های اندرویدپاورپوینت فرزندپروری در فرزند خواندگیپاورپوینت کارآفرینی و روان شناسیپاورپوینت خانواده درمانی به سبک ستیرپاورپوینت معرفی سازه ای و رفتاری پل های معلق و پل های ترکه ایپاورپوینت مدیریت هوشمندپاورپوینت مشاوره و ضرورت آن قبل از ازدواج همراه کار عملیپاورپوینت مصاحبه انگیزشیپاورپوینت مهارت های خرددانلود پاورپوینت حاملگی های پر خطر دانلود پاورپوینت تیپ های شخصیتیپاورپوینت اختلالات کودکان و نوجوانان و انواع روش های فرزندپروریپاورپوینت اختلال نافرمانی - مقابله جوپاورپوینت ارتباط روان شناسی و معماری