پاورپوینت كدگذاري حوادث و سوانح

باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت كدگذاري حوادث و سوانح آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.
پاورپوینت كدگذاري حوادث و سوانح|34040989|nce

دانلود پاورپوینت با موضوع كدگذاري حوادث و سوانح،در قالب ppt و در 43 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمهبعضی از رده های مهم این فصل شامل موارد زیر استموارد استثنابلوک ها
اتفاقات
تصادفات مربوط به حمل و نقل
دستورالعمل های عمومی کد گذاری
و ...


بخشی از متن پاورپوینت:کدهای علل خارجی جراحت ها، مسمومیت ها و سایر وضعیت های بهداشتی، استراتژی هایی را جهت پیشگیری و پژوهش ارائه می دهند. انجام می شود استفاده از کدهای تشخیصی موثر نیست بلکه استراتژی های پیشگیری، وابسته به علل ایجاد صدمات هستند یک تشخیص می تواند دارای علل خارجی متعددی باشد. به عنوان نمونه می توان با استفاده از کدهای تشخیصی، پارگی تصادفی ناشی از سقوط را از پارگی ناشی از یک درگیری یا حمله متمایز نمود.
این فصل بعنوان طبقه بندی مکمل محسوب می شود. اگر مدیر بیمارستان، پژوهشگر یا هر سازمان دولتی نیاز به اطلاعات اضافی و آمارهای مهم در مورد علل خارجی داشته باشد این فصل این اطلاعات را در اختیارشان قرار می دهد. در این موارد اینکه کدام کدهای علل خارجی باید داده شود، مشورت نماید تا سیاست لازم در این زمینه اتخاذ نمایند.

هر چیزی که می تواند باعث ایجاد جراحت یا اثرات نامطلوب شود در این فصل طبقه بندی شده است. کدهای علل خارجی، وضعیت جراحت یا سلامت، خود آزاری یا تجاوز غیرعمدی، تصادفی، مکان وقوع حادثه و فعالیت بیمار در زمان حادثه در این فصل قرار می گیرند. این کدها برای نشان دادن موارد زیر کاربرد دارد:

1. چگونه جراحت ایجاد شده است (علت)
2. قصد (غیرعمدی، تصادفی، یا عمدی بودن آن مانند: خودکشی و خودآزاری)
3. مکان و قواعد پیش آمد (با نماد چهارم)
و ...


مطالب دیگر:
📚گزارش کاراموزی بررسی مسائل بهداشت حرفه ای در كارخانه داروپخش📚گزارش کاراموزی بررسی مقدماتی كارگاه باس داكت📚گزارش کارآموزی بررسی آفات و بیماری گیاهان نگهداری فضای سبز📚گزارش کارآموزی بررسی پارک جمشیدیه📚گزارش کارآموزی بررسی حسابداری بانك رفاه📚گزارش کارآموزی بررسی احداث داروخانه📚گزارش کارآموزی بررسی حسابداری بانك صادرات📚گزارش کارآموزی بررسی حسابداری مرکز مخابرات استان فارس📚گزارش کارآموزی بررسی خدمات حسابداری شرکت📚گزارش کارآموزی ساختمانی واقع در عظیمیه کرج📚گزارش کارآموزی تخریب و ساخت یك ساختمان چهار طبقه📚گزارش کارآموزی تهیه واکسن در مؤسسه راضی📚گزارش کارآموزی داروسازی ثامن در كارگاه الكترونیك📚گزارش کارآموزی دامپزشکی در روستا📚گزارش کارآموزی در دانشکده پزشکی مشهد📚گزارش کارآموزی در دفتر IT سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران📚گزارش کارآموزی در شرکت رینگ سازی📚گزارش کارآموزی در سازمان هواپیمایی📚گزارش کاراموزی در مهد کودک کیانا📚گزارش کاراموزی دستگاههای اسپان باند ومنسوجات بی بافت📚گزارش کاراموزی قانون تامین اجتماعی و بیمه بیکاری📚گزارش کارآموزی عمران طرح اجرائی و پیشنهادی مجتمع ورزشی و تفریحی📚گزارش کارآموزی کارگاه ساختمانی(سازه های فلزی)📚گزارش کارآموزی در مرکز خدمات جهاد کشاورزی دشمن زیاری ممسنی📚گزارش کارآموزی كشف نفت در منطقه غرب